Obilježena peta godišnjica pogibije policijskog službenika Muhidina Pivodića

Obilježavajući petu godišnjicu pogibije policijskog službenika Muhidina Pivodića, delegacija MUP-a Kantona Sarajevo, Sindikata policije Kantona Sarajevo, uz prisustvo mnogobrojnih kolega, policijskih službenika MUP-a Kantona Sarajevo i članova porodice, položila cvijeće na mjestu pogibije, kao i na njegovom mezaru na gradskom groblju Bare. Osim toga, polaganju cvijeća je prisustvovala i delegacija općine Novi Grad Sarajevo sa načelnikom Općine i članovima Općinskog vijeća, predstavnicima Komisije za sigurnost Parlamenta Federacije BiH, te predstavnici Srpske pravoslavne crkve u Sarajevu.

Kao i svaki put u protekle četiri godine, svi prisutni koji su došli odati počast stradalom kolegi i sugrađaninu, sa pijetetom su se prisjetili ovog događaja i okolnosti pod kojima je stradao policijski službenik Muhidin Pivodić, časno obavljajući dužnost policajca, te ponovo naglasili svoju odlučnost da sve povjerene dužnosti obavljaju hrabro i požrtvovano, a na dobrobit svih građana naše zemlje.