Sindikat policije u HNK/Ž: Podrška zahtjevima Sindikata policije KS

Poštovani,

Sindikat policije u HNK-Ž daje bezrezervnu podršku svim zahtjevima Sindikata policije KS, te apeluje na Vijeće ministara BiH i druga tijela nadležna za upravljanje migrantskom krizom da se sa punom odgovornošću suoče sa izazovima koje migrantska kriza stavlja pred organe na svim nivoima vlasti.
Kao predstavnici policijskih službenika koji su najizloženiji svim oblicima narušavanja javnog reda i mira, te teškim oblicima krivičnih djela počinjenih od strane migrantske populacije, povrijeđenim policijskim službenicima MUP-a KS želimo uspješan i brz oporavak i povratak redovnim poslovima i zadacima.
U nadi da će Vaši apeli naići na plodno tlo, te da ćemo zajedničkim snagama uspješno odgovoriti svim narednim izazovima, srdačno Vas pozdravljamo

S poštovanjem,

UPRAVNI ODBOR