Sretna Nova 2018. godina

Upravni odbor Sindikata policije Kantona Sarajevo svim svojim članovima i uposlenicima MUP-a Kantona Sarajevo  i Uprave policije, članovima Unije samostalnih sindikata policije Federacije Bosne i Hercegovine, kao i Saveza samostalnih sindikata Bosne i Hercegovine i članovima svih policijskih sindikata u BIH, želi sretnu i uspješnu Novu 2018 godinu, sa željama za dobro zdravlje i bolji prosperitet na društvenom i ličnom planu.

Posebno želimo uspješan rad policijskim službenicima koji svojim aktivnostima u novogodišnjoj noći brinu o sigurnosti u Kantonu Sarajevo i svojim radom osiguravaju svečanost u organizaciji Kantona i Grada Sarajevo, koja je kao i prethodne godine organizovana na visokom nivou.

Dajemo punu podršku radu Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo i ostalih kolega, na preduzimanju svih aktivnosti kako bi novogodišnji praznici protekli u najboljem redu i miru, te pozivamo policijske službenike, članove sindikata, da svojim naporima daju puni doprinos u stvaranju što povoljnijeg sigurnosnog ambijenta za građane i posjetioce Kantona Sarajevo i države Bosne i Hercegovine.

Zahvaljujemo se na saradnji medijima koji su korektno i objektivno izvještavali o našim aktivnostima tokom protekle godine.

Svima sretna i uspješna Nova 2018. godina.

Mirza Hadziabdic
Predsjednik UO SPKS