Dana 25.02.2024. godine u Sportskoj dvorani KSC Ilijaš,  u organizaciji Osme sindikalne organizacije PS Ilijaš, uz podršku Upravnog odbora Sindikata policije Kantona Sarajevo,  Općine Ilijaš, KSC Ilijaš i drugih sponzora, održan je X Memorijalni turnir posvećen “Poginulim i umrlim policijskim službenicima Policijske stanice Ilijaš”, (poginulim pripadnicima PS Ilijaš iz perioda 1992.-1995., Ćosić Harisu, Gačić Asimu, Helać Rasimu, Kevro Kazaferu, Nahić Suvadu, Hasečić Sakibu, Halilović Azmiru i Vidaković Velimiru i rano umrlim policijskim službenicima na službi Ilić Predragu, Velagić Ahmedu, Pavlović Zoranu, Fazlić Halimu i Avdukić Rešadu.

Čestitamo na osvojenom:
????prvom mjestu ekipi Specijalna polucijska jedinica UP MUP KS
????drugo mjesto osvojila je ekipa Crni labud 2 i
????treće mjesto ekipa Misoča

Najbolji igrač???? Hadžić Haris
Najbolji strijelac ????Ćosić Haris
Najbolji golman ????Kremo Alen

Zahvaljujemo se svim učesnicima turnira i publici.

Zahvaljujemo se svima za pomoć pri realizaciji navedenog programa kao i sindikalnim aktivistima koji su uzeli učešće u organizaciji i realizaciji istog.

Sindikat policije Kantona Sarajevo