Obilježena 26. godišnjica ubistva policijskog službenika Trako Mahmuta

Dana 24.02.2024. godine u organizaciji Sindikata policije Kantona Sarajevo obilježena je 25. godišnjica ubistva policijskog službenika Trako Mahmuta, koji je izgubio život vršeći službene poslove i zadatke u Policijskoj stanici Novi Grad.

Tim povodom, predstavnici Sindikata policije Kantona Sarajevo, porodica (supruga i sin) poginulog kolege, predstavnici Uprave policije i Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo i uposlenici MUP-a i Uprave policije izvršili su obilazak mjesta ukopa na mezarju “Obad”, ul. Drinska bb i izvršili polaganje cvijeća.

Naglašavamo da će Sindikat i u budućem periodu njegovati uspomenu na kolegu Trako, kao i sve kolege koji su vršeći službene poslove i zadatke dali najvrednije, to jeste svoj život.

Izražavamo zahvalnost porodici koja se odazvala pozivu na obilježavanje, kao i svima koji su uzeli učešća u realizaciji istog.

Sindikat policije Kantona Sarajevo