Obilježavanja godišnjice genocida u Srebrenici

Povodom obilježavanja godišnjice genocida u Srebrenici, članovi Sindikata policije Kantona Sarajevo uzeli su učešcće na sljedeći način, i to:

Učešče u pohodu “Marš mira 2021” Nezuk – Potočari,  uzelo je učešće 19 članova Sindikata.

Učešće u biciklističkom maratonu Bihać – Srebrenica uzeo je ucešće jedan član Sindikata.

Učešće u biciklističkom maratonu Sarajevo – Srebrenica uzela su učešće dva člana Sindikata.

Učešće u moto-maratonu “Srebrenica 2021” sa motociklom uzela su učešće tri člana Sindikata.

U organizaciji Uprave policije MUP- Kantona Sarajevo obezbjeđeno je jedno kombi vozilo koje je prevozilo stvari učesnika pohoda, a takođe obezbjeđena su još dodatna dva kombi vozila za prevoz učesnika na relaciji Srebrenica – Sarajevo.