Sindikat policije KS: Građani mogu da vjeruju policiji

izvor: nezavisne.com

Sindikat policije Kantona Sarajevo čestitao je danas policiji na uspješnoj akciji pronalaska ubice Edina Gačića, za kojim su, nakon dvostrukog ubistva, tragale sve policijske agencije u Bosni i Hercegovini.

“Čestitamo policiji Kantona Sarajevo i kolegama iz svih policijskih agencija koji su uzeli učešća u ovoj vrlo složenoj operativnoj akciji. Pored svih problema i nedaća sa kojima se policija susreće, izvršenje još jednog zadatka u nizu daje potvrdu da građani imaju razloga vjerovati u našu policiju i da je ista sposobna odgovoriti najsloženijim sigurnosnim izazovima”, rekao je predsjednik UO Sindikata Mirza Hadžiabdić.

On je dodao da saradnja građana i policije nema alternativu.

“Iskrene čestitke i zahvalnost svima koji su uzeli učešća i doprinijeli uspješnoj realizaciji ovog službenog zadatka, uz želju za brz oporavak povrijeđenog kolege”, navodi se u saopštenju Sindikata policije koji potpisuje Hadžiabdić