Obilježena 20. godišnjica pogibije policijskog službenika Madeško Elvedina

U organizaciji Sindikata policije Kantona Sarajevo prigodno je obilježena 20. godišnjica pogibije policijskog službenika Madeško Elvedina, koji je izgubio život vršeći službene poslove i zadatke u Policijskoj stanici Centar Sarajevo.

Tim povodom u prostorijama Druge Policijske uprave – Policijske stanice Centar izvršen je prijem porodice, nakon čega su članovi Sindikata sa roditeljima poginulog kolege i predstavnicima Uprave policije i Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo izvršili obilazak mjesta ukopa na mezarju Kovači u Hrasnici.
Naglašavamo da ćemo ispred Sindikata i u budućem periodu njegovati uspomenu na kolegu Madeška, kao i sve kolege koji su vršeći službene poslove i zadatke dali najvrednije, to jeste svoj život.

Izražavamo zahvalnost porodici koja se odazvala pozivu na obilježavanje, kao i svima koji su uzeli učešća u realizaciji istog.