Svečani ispraćaj penzionera

U organizaciji Upravnog odbora Sindikata policije Kantona Sarajevo upriličeno je zajedničko druženje za članove sindikata koji su penzionisani u proteklih godinu dana, a koje je održano u petak 23.03.2018.godine.

Tom prilikom uz zajedničko večeru i zabavni program istima su uručeni  prigodni pokloni obezbjeđeni od strane Sindikata policije Kantona Sarajevo .
Predsjednik UO se u ime Sindikata zahvalio penzionerima na članstvu u Sindikatu i pozvao ih da ostanu članovi sindikata i tokom penzionerskih dana, shodno uslovima propisanim u Statutu.

Ovom prilikom želimo još jednom da se zahvalimo svim našim članovima i gostima koji su se odazvali pozivu na zajedničko druženje,  kao i svim sindikalnim aktivistima koji su uzeli učešća u realizaciji navedenih aktivnosti.

Upravni odbor SPKS

Slike možete pogledati OVDJE