Obilježavanje 18. godišnjice pogibije policijskog službenika Madeško Elvedina

Obavještavamo vas da je dana 25.08.2016. godine u organizaciji Sindikata policije Kantona Sarajevo, na prigodan način obilježena 18. godišnjica pogibije policijskog službenika Madeško Elvedina.

U prostorijama Prve policijske uprave–Policijske stanice Centar u 10,00 sati izvršen je prijem porodice rahmetli Madeško Elvedina, te je tom prilikom od strane porodice Madeško izražena posebna zahvalnost Sindikatu policije Kantona Sarajevo na inicijativi i organizaciji ovog obilježavanja.

Istog dana u 11,00 sati zajedno sa porodicom rahmetli Madeško Elvedina izvršen je obilazak mjesta ukopa na mezarju „Kovači“- Hrasnica i u ime Sindikata izvršeno polaganje cvijeća.

Ovom prilikom obavještavamo članove Sindikata da će Upravni odbor i u narednom periodu nastaviti sa ovakvim i sličnim aktivnostima.