Obilježavanje godišnjice genocida u Srebrenici

Povodom obilježavanja godišnjice genocida u Srebrenici, i ove, kao i predhodnih godina, članovi Sindikata policije Kantona Sarajevo uzeli su učešcće na sljedeći način, i to;

Učešče u pohodu “Marš mira 2024” Nezuk – Potočari, uzela jsu učešće 22 člana Sindikata policije Kantona Sarajevo.

Učešće u biciklističkom maratonu Sarajevo – Srebrenica uzela su učešće četiri člana Sindikata policije Kantona Sarajevo.

Učešće u moto-maratonu “Srebrenica 2024” sa motociklom uzeo je učešće jedan član Sindikata policije Kantona Sarajevo.

U organizaciji Uprave policije MUP- Kantona Sarajevo obezbjeđeno je jedno kombi vozilo koje ce prevoziti stvari učesnika pohoda.

Također, obezbjeđena su još dodatna kombi vozila za prevoz učesnika u odlasku do mjesta okupljanja učesnika “Marš mira 2024”, kao i u povratku na relaciji Srebrenica – Sarajevo.

Sindikat policije Kantona Sarajevo daje punu podršku svojim članovima, učesnicima “Marš mira 2024”.

Svim učesnicima “Marš mira 2024”, želimo sretan put.

Sindikat policije Kantona Sarajevo