Obilježena 11. godišnjica ubistva policijskog službenika Pivodić Muhidina

Obilježavajući 11. godišnjicu ubistva policijskog službenika Muhidina Pivodića, delegacija Sindikata policije Kantona Sarajevo, MUP-a Kantona Sarajevo i Uprave policije, uz prisustvo članova porodice i kolega, te predstavnika Općine Novi Grad Sarajevo, predstavnika MZ Reljevo i predstavnika pravoslavne crkve, položeno je cvijeće na mjestu ubistva u ulici Reljevska, Općina Novi Grad, kao i na mezaru na gradskom groblju “Bare”.

Svi prisutni koji su došli odali počast ubijenom kolegi i sugrađaninu, sa bolom i tugom prisjetili se ovog događaja i okolnosti pod kojima je ubijen policijski službenik Muhidin Pivodić, časno obavljajući dužnost policajca, te ponovo naglasili svoju odlučnost da sve povjerene dužnosti obavljaju hrabro i požrtvovano, a na dobrobit svih građana naše zemlje.

Sindikat policije Kantona Sarajevo