Zajedničko druženje za penzionisane članove Sindikata policije Kantona Sarajevo

U organizaciji Upravnog odbora Sindikata policije Kantona Sarajevo, dana 24.11.2023. godine (petak), upriličeno je zajedničko druženje za članove sindikata koji su penzionisani u proteklu godinu dana, (01.10.2022. – 30.09.2023. godine).

Tom prilikom uz zajedničko večeru i zabavni program istima su uručeni prigodni pokloni obezbjeđeni od strane Sindikata policije Kantona Sarajevo .

Predsjednik UO se u ime Sindikata zahvalio penzionerima na članstvu u Sindikatu i pozvao ih da ostanu članovi sindikata i tokom penzionerskih dana, shodno uslovima propisanim u Statutu.

Ovom prilikom želimo još jednom da se zahvalimo minustru Unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo gosp. Katica Admiru i Policijskom komesaru gosp. Hajdarević Fatmiru, svim našim članovima koji su se odazvali pozivu na zajedničko druženje, kao i sindikalnim aktivistima koji su uzeli učešća u realizaciji navedenih aktivnosti.

Upravni odbor SPKS

« of 2 »