Obilježavanje godišnjice genocida u Srebrenici

Povodom obilježavanja godišnjice genocida u Srebrenici, i ove, kao i predhodnih godina, članovi Sindikata policije Kantona Sarajevo uzeli su učešcće na sljedeći način, i to;

Učešče u pohodu “Marš mira 2023” Nezuk – Potočari, uzelo je učešće 23 člana Sindikata.

Učešće u biciklističkom maratonu Bihać – Srebrenica uzeo je ulešće jedan član Sindikata.

Učešće u biciklističkom maratonu Sarajevo – Srebrenica uzelo je učešće devet članova Sindikata.

Učešće u moto-maratonu “Srebrenica 2023” sa motociklom uzela su učešće četiri člana Sindikata.

U organizaciji Uprave policije MUP- Kantona Sarajevo obezbjeđena su vozila koja će prevoziti stvari učesnika pohoda i povratak istih iz Srebrenice.

Sindikat policije Kantona Sarajevo daje punu podršku svojim članovima, učesnicima “Marš mira 2023”.

Svim učesnicima “Marš mira 2023”, želimo sretan put.

Sindikat policije Kantona Sarajevo.