Upravni odbor Sindikata policije osudio prijetnje smrću Sadiku Eći

Skupština i Upravni odbor Sindikata policije Kantona Sarajevo, najoštrije osuđuju upućene prijetnje predsjedniku Upravnog odbora Sindikata policije Kantona Sarajevo Sadiku Eći i daju punu podršku u daljem radu.

Nedopustivo je ponašanje pojedinaca a pogotovu policijskog službenika, koji bi trebao biti primjer u sprovođenju zakona i raditi na zaštiti građana i njihove imovine.

Bez obzira na upućene prijetnje to neće spriječiti da Sindikat policije Kantona Sarajevo nastavi sa demokratskim radom (a ne nikako prijetnjama i ucjenama) radom i postizanju uspjeha u svom radu na poboljšanju radno-pravnog, matreijalnog i dr. položaja naših članova.

Napominjemo da imamo puno povjerenje u pravosudne institucije i istražitelje Uprave policije MUP-a KS, te da će se u što kraćem roku u potunosti rasvijetliti ovaj događaj.