Obilježavanje 30. godišnjice postojanja Odreda za specijalne namjene “LASTA”

Delegacija Sindikata policije Kantona Sarajevo, sa početkom u 11,00 sati, prisustvovala je obilježavanju 30. godišnjice postojanja Odreda za specijalne namjene “LASTA”, na lokalitetu Trga Odreda LASTA, i tom prilikom u ime Sindikata policije Kantona Sarajevo predstavnici sindikata položili su cvijeće.
Nakon polaganja cvijeća, prisustvali su svečanoj ceremoniji obilježavanja navedene godišnjice u amfiteatru Građevinskog fakulteta, gdje su bile prisutne porodice poginulih pripadnika OSN ” LASTA”, gradonačelnica Grada Sarajevo, ministar Ministarstva za boračka pitanja Kantona Sarajevo, predstavnici Udruženja i građani Kantona Sarajevo.
Tom prilikom od Udruženja Odreda za specijalne namjene “LASTA”, Sindikatu policije Kantona Sarajevo dodijeljena je Zahvalnica za postavljanje spomen ploče sa imenima poginulih pripadnika Odreda za specijalne namjene “LASTA”, u prostorijama Sektora za policijsku podršku.