Obilježena 9. godišnjica ubistva policijskog službenika Muhidina Pivodića

Obilježavajući devetu godišnjicu ubistva policijskog službenika Muhidina Pivodića, u prostorijama Četvrte policijske uprave izvršen je prijem porodice Pivodić, te nakon prijema delegacija Sindikata policije Kantona Sarajevo, MUP-a Kantona Sarajevo i Uprave policije, uz prisustvo članova porodice i kolega, te predstavnika Općine Novi Grad Sarajevo, predstavnika MZ Reljevo i predstavnika pravoslavne crkve, položeno je cvijeće na mjestu pogibije, kao i njegovom mezaru na gradskom groblju Bare.

Ispred Sindikata Direkcije za koordinaciju policijskih tijela prisustvovao je predsjednik Sindikata, koji je položio cvijeće.

Svi prisutni koji su došli odali počast ubijenom kolegi i sugrađaninu, sa bolom i tugom prisjetili se ovog događaja i okolnosti pod kojima je ubijen policijski službenik Muhidin Pivodić, časno obavljajući dužnost policajca, te ponovo naglasili svoju odlučnost da sve povjerene dužnosti obavljaju hrabro i požrtvovano, a na dobrobit svih građana naše zemlje, te je naglašeno da je Muhidin ubijen samo iz jednog razloga, što je nosio policijsku uniformu.