Obilježena 2. Godišnjica od ubistva policijskih službenika Šehović Adisa i Vujinović Davora

Zbog povećanog broja zaraženih koronavirusom (COVID-19) na području Bosne i Hercegovine i Kantona Sarajevo, te donesenih Naredbi od strane Kriznog štaba Ministarstva zdravstva Kantona Sarajevo, kojima je ograničen broj osoba koje mogu boraviti u zatvorenom i na otvorenom prostoru, u cilju sprječavanja širenja virusa, Sindikat policije Kantona Sarajevo, povodom obilježavanja 2. godišnjice ubistva policijskih službenika Šehović Adisa i Vujinović Davora, dana 26.10.2020. godine, nije organizovan 2.  Memorijalni turnir pod nazivom „ADIS & DAVOR“.

U povodu obilježavanja 2. Godišnjice od ubistva policijkih službenika, u 11,00 sati izvršeno je polaganje cvijeća na mjestu ubistva policijskih službenika,  odnosno, spomen  ploči u ulici Geteova, i to;
– predstavnici Sindikata policije Kantona Sarajevo,
– predstavnici Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo i Uprave policije MUP-a Kantina Sarajevo,
– predstavnici Sektora za policijsku podršku Uprave policije,
– predstavnici Sektora uniformisane policije: Jedinica za saobraćaj, Prva, Druga, Treća, Četvrta, Peta i Šesta policijska uprava
– predstavnici Saveza Sindikata policije organa u BiH,
– predstavnici Općine Novi Grad, kao predstavnici boracke koordinacije Udruzenja policajaca Septembar 91,
– predstavnici Udruzenja Veterana policije 91-95- Ilidža,
– predstavnici Savjeta MZ “Alipašino polje C faza”,
– prijateljice od supruge i pokojnog Vujinovic Davora,
– prijatelji i ostali poznanici.

Također, u 11,45 sati izvršeno je polaganje cvijeća na mjestu ukupa ubijenog policijskog službenika Šehović Adisa i u 12,30 sati polaganje cvijeća na mjestu ukopa ubijenog policijskog službenika Vujinović Davora.