Dana 01.02.2020. godine u Sportskoj dvorani KSC Ilijaš,  u organizaciji Sedme sindikalne organizacije PS Ilijaš, uz podršku Upravnog odbora Sindikata policije Kantona Sarajevo,  Općine Ilijaš, KSC Ilijaš i drugih sponzora, održan je VIII Memorijalni turnir posvećen “Poginulim i umrlim policijskim službenicima Policijske stanice Ilijaš”, (poginulim pripadnicima PS Ilijaš iz perioda 1992.-1995., Ćosić Harisu, Gačić Asimu, Helać Rasimu, Kevro Kazaferu, Nahić Suvadu, Hasečić Sakibu, Halilović Azmiru i Vidaković Velimiru i rano umrlim policijskim službenicima na službi Ilić Predragu, Velagić Ahmedu, Pavlović Zoranu, Fazlić Halimu i Avdukić Rešadu.

Učešće na turniru uzelo je 30 ekipa.
Čestitamo na osvojenom:
?prvom mjestu ekipi PS Hadžići,
?drugo mjesto osvojila je ekipa Zebra rolo-Lješevo,
?treće mjesto ekipa Podlugovi,
Najbolji igrač: Merdan Irhad,
Najbolji strijelac: Nadir Solak,
Najbolji golman: Vražalica Safet,
Najbolja fer plej ekipa: PS Novi Grad.

Zahvaljujemo se svim učesnicima turnira i publici

Zahvaljujemo se svima za pomoć pri realizaciji navedenog programa kao i sindikalnim aktivistima koji su uzeli učešće u organizaciji i realizaciji istog.