Godišnjica stradanja policjiskog službenika Mahmuta Trake

U prostorijama MUP-a Kantona Sarajevo, povodom obilježavanja 21. godišnjice pogibije policijskog službenika Mahmuta Trake, policijski komesar Mevludin Halilović i delegacija Sindikata policije Kantona Sarajevo su primili članove porodice tragično stradalog kolege Mahmuta Trake.   Prisutnima su se prigodnim riječima obratili policijski komesar Halilović, te predsjednik Sindikata policije KS Mirza Hadžiabdić. Prisjećajući se tragičnog događaja i evocirajući uspomene na poginulog kolegu, policijski komesar je naglasio da MUP Kantona Sarajevo ima dužnost i obavezu da vodi brigu o članovima porodica poginulih kolega, te svojim djelovanjem i čuvanjem uspomene na stradale policijske službenike pokaže da oni nikada neće biti zaboravljeni.

Nakon toga su delegacije Sindikata policije Kantona Sarajevo, te Četvrte policijske uprave, zajedno sa članovima porodice na groblju „Obad“,  položili cvijeće na mezar našeg kolege Trako Mahmuta.