Čestitka povodom Nove 2017. godine

Upravni odbor Sindikata policije Kantona Sarajevo svima građanima Kantona Sarajevo i Bosne i Hercegovine i članovima Sindikata policije Kantona Sarajevo, te članicama i članovima Unije samostalnih sindikata policije Federacije Bosne i Hercegovine, kao i Saveza samostalnih sindikata Bosne i Hercegovine želi sretnu i uspješnu Novu 2017 godinu, sa posebnim željama za dobro zdravlje i bolji prosperitet na društvenom i ličnom planu.

Posebno želimo uspješan rad policijskim službenicima koji svojim aktivnostima u novogodišnjoj noći brinu o sigurnosti u Kantonu Sarajevo i svojim radom osiguravaju svečanost u organizaciji Kantona Sarajevo i Grada Sarajeva, koja je do sada ne zapamćena na našim prostorima.

Dajemo punu podršku radu Uprave policije Ministarstva unutarnjih poslova Kantona Sarajevo na preduzimaju svih aktivnosti kako bi novogodišnji praznici protekli u najboljem redu i miru, te pozivamo policijske službenike, članove sindikata, da svojim naporima daju puni doprinos u stvaranju sto povoljnijeg sigurnosnog ambijenta za građane i posjetioce Kantona Sarajevo i države Bosne i Hercegovine.

Zahvaljujemo se na saradnji medijima koji su pratili nase aktivnosti tokom 2016 godine.

Svima sretna i uspješna Nova 2017.godina.

Predsjednik Upravnog odbora
Sindikata policije Kantona Sarajevo