Podjela paketića

Povodom realizacije planirane dodjele novogodišnjih paketića koje je osigurao sindikat za djecu članova Sindikata policije Kantona Sarajevo, kao i djeci uposlenika koji su izrazili želju za učešćem, a nisu članovi sindikata ili im djeca ne pripadaju uzrastu do 7 godina života, te su izvršili uplatu potrebnog iznosa za kupovinu paketića, Upravni odbor SPKS, obavještava da će se, uz prigodan program za djecu, realizacija planiranih aktivnosti, održati dana 26.12.2016. godine sa početkom u 16,30 sati u dvorani „Ramiz Salčin“ na Mojmilu.

Ovom prilikom SPKS poziva članove sindikata čija su djeca prijavljena za dodjelu novogodišpnjih paketića da sa djecom dođu na gore navedeno mjesto najkasnije do 16,15 sati, obzirom da je početak priredbe za djecu planiran za 16,30 sati, nakon koje će se izvršiti podjela oko 430 paketića.