Potpisani Kolektivni ugovor između Vlade Kantona Sarajevo i Sindikata policije Kantona Sarajevo

Cijenjene kolegice i kolege, članovi sindikata

U meniju “Kolektivni ugovor” ili klikom na link možete vidjeti potpisani Kolektivni ugovor između Vlade Kantona Sarajevo i Sindikata policije Kantona Sarajevo.

Uz iskrene čestitke svim članovima Sindikata i uposlenicima Ministarstva unutrašnjih poslova KS i Uprave policije, želim da ovaj ugovor bude putokaz u stvaranju neophodnog socijalnog dijaloga između poslodavca i sindikata, te se zahvaljujem članovima Vlade Kantona Sarajevo, Pregovaračkim timovima Vlade i Sindikata na uspješno okončanim pregovorima radi zaključivanja prvog kolektivnog ugovora između Vlade KS i ovog Sindikata.

Putem sindikalnih povjerenika biće dostavljena analiza kolektivnog ugovora članovima sindikata.

Koristim prilika da Vam svima poželim dobro zdravlje, sreću i uspjeh, kako na ličnom i porodičnom, tako i na kolektivnom planu, te da u svom radu i ostvarivanju radnih prava i uslova rada budemo još uspješniji.

S poštovanjem

Mirza Hadžiabdić