Dodjela paketića za djecu članova Sindikata policije Kantona Sarajevo

Dana 26.12.2016.godine u organizaciji Sindikata policije Kantona Sarajevo upriličena je dodjela novogodišnjih paketića djeci članova Sindikata.

Uz prigodan zabavni program za djecu podijeljeno je oko 450 paketića, te je navedena prilika, pored, prevashodno, zabavnog karaktera za najmlađe,  iskorištena i za druženje članova sindikata, koji se,  radeći svakodnevne poslove i zadatke po razlicitim organizacionim jedinicama ne viđaju tako često.

Pored poboljšanja radno-pravnog statusa i uslova rada uposlenih u Ministarstvu unutarnjih poslova KS kroz insistiranje na donošenju adekvatnih zakonskih i podzakonskih propisa,  Sindikat organizuje i aktivnosti u vidu sportskih i drugih druženja, te zabave za najmlađe,  kao i dodjelu finansijske pomoći svom članstvu u skladu sa važećim aktima Sindikata.

Zahvaljujemo se J.P. “Lokom”, Novi Grad Sarajevo za pomoći pri realizaciji novogodišnje priredbe i sindikalnim aktivistima koji su uzeli učešća u organizaciji i realizaciji.

Svima članovima Sindikata policije i građanima Kantona Sarajevo želimo sretnu i uspješnu Novu 2017. godinu  .

Predsjednik Upravnog odbora
Sindikata policije Kantona Sarajevo