Poziv i dnevni red za redovnu Skupštinu Sindikata policije KS

Upravni odbor  Sindikata policije Kantona Sarajevo, na osnovu člana 21. Statuta Sindikata, i Odluke Upravnog odbora Sindikata policije Kantona Sarajevo i Predsjednika Skupštine, na sjednici održanoj dana 21.12.2016. godine,  donijeli su odluku o održavanju redovne Skupštine Sindikata policije Kantona Sarajevo, te se shodno tome dostavlja;

POZIV I DNEVNI RED ZA REDOVNU SKUPŠTINU SINDIKATA POLICIJE KANTONA SARAJEVO ZA DAN  28.12.2016. GODINE SA POČETKOM U 16,15 SATI U SALI ZA SASTANKE U JEDINICI ZA SAOBRAĆAJ, ULICA ZMAJA OD BOSNE, OPĆINA NOVO SARAJEVO

DNEVNI RED

1. Razmatranje i usvajanje dnevnog reda.
  2. Prijedlog Plana rada i Finansijski plan SPKS za 2017. godinu.
  3. Razmatranje žalbe na Odluku Odbora solidarnosti SPKS za dodjelu finansijske pomoći.
  4. Razmatranje žalbe na Odluku Odbora za pozajmice SPKS za dodjelu novčane pozajmice.
  5. Zahtjev sindikalnog povjerenika IV SO za finansijsku pomoć teško oboljelom članu sindikata.
  6. Upoznavanje sa izborom sindikalnog povjerenika – delegate skupštine u V SO – PS Ilijaš.
  7. Upoznavanje sa Pravilnikom o korištenju finansijskih sredstava SPKS.
  8. Informacija o Izvještaju o radu SPKS za period 01.01.2016. do 30.06.2016. godine.
  9. Razno.

Uzimajući u obzir činjenicu da se radi o veoma važnim pitanjima o kojima će odlučivati Skupština, potrebno je da se sindikalni povjerenici – delegati na Skupštini SPKS, upoznaju sa dnevnim redom, kao i da OBAVEZNO prisustvuju Skupštini.

PREDSJEDNIK SKUPŠTINE
Nedžad Sarajkić