Obilježavanje “Dana Sindikata policije Kantona Sarajevo 2016” – obavještenje

Obavještavamo Vas da je Upravni odbor Sindikata policije Kantona Sarajevo u povodu „Obilježavanja Dana Sindikata policije 2016”, planirao određene sindikalne aktivnosti za dan 26.05.2016. godine (ČETVRTAK) na Igmanu ispred objekta MUP-a na Grkarici.

Planirane aktivnosti se organizuju za članove sindikata, i to: malonogometni turnir za prijavljene ekipe, šahovski turnir za prijavljene učesnike, svečani ispraćaj penzonisanih članova sindikata i zajedničko druženje.

Protokol:

• Turnir u malonogometnom turniru prijavljenih učesnika bit će organizovan sa početkom u 08,15 sati ispred objekta MUP-a na Grkarici.
  • Turnir u šahu bit će organizovan sa početkom u 09,00 sati u objektu Grkarica.
  • U 13,00 sati planiran je svečani dio programa u kojem će na prigodan način biti obilježen odlazak u penziju kolegica i kolega, članova sindikata, koji su penzionisani u periodu od 01.09.2015. – 30.04.2016.godine.
  • U 14,00 sati zajedničko druženje uz ručak i prigodan muzički program.

Upravni odbor sindikata poziva sve članove Sindikata policije Kantona Sarajevo da u skladu sa mogućnostima planiraju i prisustvuju navedenom obilježavanju “Dana  sindikata”.